DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Cyklorama tworzy zwariowany duet: aktor, konferansjer oraz prezenter telewizyjny Jacek Mędrala oraz Bartek Łukowiec – muzyk, znany jako Barto Veloce.

7 października b.r. za pośrednictwem wytwórni Lemon Records światło dzienne ujrzała ich debiutancka produkcja pt. „Betoniara„.

Betoniara” to przedstawiona w bardzo zabawny sposób historia pewnej miłości. Chłopak poznaje się z dziewczyną w dość nietypowym, jak na randkę, miejscu – placu budowy. To właśnie tam o godzinie 6:00 wymieniają się spojrzeniami. Bohater jednak postanawia zaryzykować i zaprasza dziewczynę na budowę, by przewieźć ją taczką. Wkrótce okazuje się, że kobieta ma inne plany wobec amanta.

Debiutancka produkcja do dnia dzisiejszego została wyświetlona już blisko 150 tysiąca razy i w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem.

Wydaje nam się, że to pierwsza produkcja na temat jakże ciężkiego zawodu jakim jest budowlanka.

Piosenka z pewnością powstała w celach humorystycznych, ponieważ słuchając jej od razu uśmiechamy się od ucha do ucha a na twarzy ląduje tak zwany „banan”. Według doniesień, Jacek oraz Bartek dopiero się rozkręcają i nie zamierzają poddawać się na jednym kawałku. Obecnie trwają prace nad kolejną produkcją. Nie wiemy jednak jaki będzie ona nosić tytuł oraz kiedy będziemy mogli się z nią zapoznać.

Skoczny, taneczny aranż połączony z prostym i humorystycznym tekstem daje nam zabawną produkcję, przy której można się zacnie bawić. Oczywiście, tekst należy traktować z przymrużeniem oka. Dla ułatwienia w wideoklipie zostały wprowadzone napisy z całym tekstem piosenki, gdyby ktoś od razu chciał sobie pośpiewać razem z Cykloramą.

Podsumowując: Zespół Cyklorama tym utworem ma ogromne szanse na podbicie wakacyjnych imprez oraz klubowych parkietów. W utworze drzemie niezwykła dawka potężnego humoru, a sama piosenka zapada w pamięci na bardzo długo. Ciężko o niej zapomnieć. Utwór ten można uznać za hymn budowlańców. By lepiej się pracowało na budowie, warto „zapodać” na głośniki tę zwariowaną propozycję.

Na szpaltach naszego portalu prezentujemy Wam tę debiutancką produkcję. Warto dodać, że Bartek w poniższym klipie przypomina Borysa LBD. Widzicie podobieństwo? Jak oceniacie produkcję?