Branża disco zasilona o nową wokalistę! Zobacz, jakim sekretem podzieliła się debiutująca artystka.

Jak powszechnie wiadomo muzyka disco polo jest nierozłącznym elementem każdej imprezy. Śledząc ten gatunek muzyczny, co chwilę napotykamy twórców, które nigdy wcześniej nie pokazywały się naszym oczom. Czasami są to solowi wykonawcy, a czasami zespoły, które chcą zmierzyć się z tym trudnym gatunkiem. W roku 2020 branżę disco polo zasiliło ponad dziesięć nowych twarzy.

Do grona artystów disco-dance, pod koniec czerwca b.r. dołączyła właśnie wokalistka Rubi, pochodząca z Leszna (woj. wielkopolskie). Rubi, prywatnie Cecylia Radczuk, to młoda artystka, która w głębi duszy czuje się nastolatką. Jak udało dowiedzieć się naszemu portalowi, Rubi wkroczyła w świat muzyki disco poprzez zwyczajne przeglądanie nowości muzycznych. Trafiła na utwórNie szukajmy” w wykonaniu JustiTinki. Gdy zobaczyła, że JustiTinka jest starsza od niej, od razu pomyślała, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń. Znalazła producenta i opiekuna, którym został Mateusz Podemski, twórca piosenek: „Wszystkim jesteś Ty” czy „Ocean marzeń„.

Nowa wokalistka podbije muzyczny rynek! Ten utwór to udokumentuje!

Wokalistka Rubi zadebiutowała 24 czerwca b.r. utworem  ”Ja nie powiem nic”, czyli historią zwyczajnej zakochanej w chłopaku kobiety, która skrywa przed światem związek z nim, bo mimo starań nie jest w stanie przetłumaczyć ludziom, jak silne jest jej uczucie miłosne. Bohaterka utworu to piękna modelka, która wzbudza zainteresowanie każdego mężczyzny odwiedzającego jej social media, jednak każdy z nich musi odejść z kwitkiem.

Debiutancka propozycja pod tytułem „Ja nie powiem nic” to ciekawe brzmienie z bardzo życiowym tekstem. Utwór prócz chwytliwej aranżacji i prostego, lekkiego tekstu miłosnej zawiera elementy brzmienia klubowego co jeszcze bardziej zachęca do zerknięcia na ową produkcję. Całościowego clou z pewnością nadaje piosence świetny, przyjemny w odbiorze wokal Rubi, który nie oszukujmy się potrafi zarazić.

Najlepszy debiut roku?! Fani oczarowani propozycją!

Ja nie powiem nic spodobał się fanom od pierwszych brzmień. Pod zamieszczonym materiałem można znaleźć wiele pozytywnych opinii, świadczących o jakości tego utworu. Są to m.in:

Mega piosenka

To jest prawdziwa petarda

Pięknie, 10/10, takie coś mi się podoba i to bardzo !

Mega

Komentarze fanów.

Podsumowując: Stawiająca pierwsze kroki w branży muzycznej Rubi wybornie poradziła sobie z postawioną barierą. Lekki przyjemny w odbiorze utwór plus klubowe, taneczne brzmienie bez wątpienia potwierdza, że jest to kolejny udany debiut. Propozycja idealnie na wakacje i rozpoczęty sezon muzyczny.

Super. Wybornie. Elegancko – tak można podsumować w skrócie debiut Rubi.

Możemy zdradzić, że artystka wraz z producentem, Mateuszem Podemskim, już szykuje kolejny utwór pt. „Piękna i szalona”. Utwór, który będzie przedstawiał wizję Rubi na… odpowiedź znajdzie się w utworze.

Nim jednak to nastąpi, przedstawiamy Wam wybuchowy, świetny i lekki debiutancki utwór. Przed Wami Rubi w piosence „Ja nie powiem nic”.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację