DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Jessica, baby please don’t make me cry – tylko buzi daj, buzi daj” , te słowa refrenu utworu z 2016 roku znane są zapewne większości fanom muzyki disco. Utwór został napisany i wymyślony przez młodego artystę kryjącego się pod pseudonimem Borys LBD.

Fani z utęsknieniem oczekują każdej produkcji 23-letniego artysty. Niemalże wszystkie utwory pisane są pod klubowe bajlando. Tak też jest w przypadku najnowszej propozycji pod tytułem „Odpowiada mi„.

Produkcja pt. „Odpowiada mi” to utwór, który jest zupełną negacją obecnej sytuacji w kraju. Powszechnie wiadomo, że z powodu panującej pandemii nie mamy możliwości zaszaleć na klubowych parkietach, jednak Borysowi nie przeszkadza to by w gronie przyjaciół wybrać się na zabawę. Jest w stu procentach przekonany, że nic i nikt nie przeszkodzi w ‚uderzeniu na tany, tany’.

Do piosenki powstał wideoklip stworzony przez firmę DKF Multimedia. Twórcy zrealizowali teledysk bardzo zabawnie, co chwilę przeplatając go kwadratowym obrazem jak w filmach sprzed lat.

Taki zabieg z pewnością starszej widowni pozwoli wrócić do dawnych lat i poczuć się młodo, młodemu pokoleniu natomiast – pokazać jak kiedyś wyglądały programy telewizyjne. Podobny motyw został użyty już w „Jessice”. Okazuje się, że w ten sposób 23-latek przyciąga uwagę swoich słuchaczy.

Na łamach naszego portalu z chęcią prezentujemy nowość, która podobnie jak Borysowi odpowiada nam. I to bardzo.

Dobrego odbioru najnowszej propozycji. A Wam odpowiada?