Mówi się, że każdy dorosły ma w sobie coś z dzieciaka. Niejeden chętnie powróciłby do czasów, gdy oglądanie animacji ze studia Walta Disneya, w których waleczny książę na białym rumaku pokonywał smoka (🐉), a następnie wdrapywał się na szczyt wieży by uwolnić zamkniętą na cztery spusty księżniczkę stanowiło główne danie wieczoru. Po obejrzeniu takiej historii, w głowie niejednego chłopaka rodziła się myśl: „Fajnie byłoby ujarzmić smoka i poślubić księżniczkę”, jednak im dłuższy czas mijał od momentu zakończenia seansu, tym bardziej ta myśl stawała się tylko nierealnym marzeniem, które nigdy się nie ziści.

Dzisiaj wychodzi na jaw, że wyimaginowane marzenie staje się rzeczywistością. A dzieje się tak za sprawą formacji Miglanc, pochodzącej spod Lublina, która przygotowała nowość rodem ze świata bajek.

Jak wiecie, w połowie lipca nasza ekipa zjawiła się na planie teledysku do utworu „Moja piękna”, gdzie dochodziło do wielu zabawnych momentów. Na łamach naszego portalu pisaliśmy, że będzie to bajkowa produkcja, w której zobaczymy m.in. nietypowego smoka (nie było go na zdjęciach) jak i również uwięzioną w wieży księżniczkę, tytułową „Piękną”.

Najnowsza produkcja od chłopaków to rytmiczna, energiczna, pozytywnie pobudzająca, idealna na ostatnie dni wakacji piosenka ze świetnym aranżem i wpadającym w ucho fajnym tekstem.  W wideoklipie oprócz romantycznej historii mamy księżniczkę, wysoką wieżę, smoka broniącego wrót oraz odważnego księcia z obstawą a biały rumak został zmieniony na auto m-ki Żuk. Efekt końcowy sprawia, że ma się wrażenie takie jakbyśmy oglądali bajkę, w której wszystko kończy się happy endem z różnicą, iż akcja dzieje się współcześnie. Można powiedzieć: jest kolorowo, pięknie i bajecznie. Takiej historii nie powstydziłby się, a kto wie nawet może pozazdrościł sam Disney.

„Moja piękna” to utwór, który z pewnością skradnie serca fanów. W zaledwie 24 godziny od premiery blisko 4400 wyś, i zebrał masę pozytywnych opinii wystawionych także przez kolegów z innych znanych zespołów.

Imprezowa, wakacyjna nowość, której nie można przegapić! Jest naprawdę gorąco, bo troszę chłopaki narozrabali.

Na łamach naszego portalu prezentujemy zwariowaną, bajkową premierę od Miglanców.