DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Formacja Elegancko zadebiutowała na scenie disco zaledwie lekko ponad miesiąc, bowiem 3 września. Na oficjalnym kanale zespołu pojawiła się tego dnia debiutancka produkcja pt. „Dżinka„, która bardzo dobrze przyjęła się wśród fanów.

Zespół tworzą: Piotr Zieliński oraz muzyk z 20-letnim doświadczeniem Sebastian Lewicki. To właśnie muzyka jest ich życiową pasją, którą postanowili się podzielić.

Kilka dni temu na kanale zespołu odbyła się premiera najnowszej piosenki pt. „Gooraleczka”. Tym razem dostaliśmy ciekawe video, w których główną rolę gra para zakochanych ludzi. W nieoficjalnym videoklipie możemy też zobaczyć piękne, górskie krajobrazy co jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię a tym samym zachęca na odpoczynek w Zakopanem, gdzie przy okazji można spotkać góraleczkę. Bo jak to się mówi: a nuż się uda.

Całości słucha się wybornie. Od razu czuć górski klimat wypływający z utworu. Rytmiczna, taneczna, energiczna produkcja elegancko zapada w pamięć. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawy tekst okraszony przyjaznym, łagodnym aranżem z dźwiękami z fletu.

Już utworem „Dżinka” chłopaki udowodnili, że w nich drzemie wielki muzyczny zwierz. Drugi singiel tylko to potwierdza.

Na łamach naszego portalu przedstawiamy tę nowość. Możemy zdradzić, że już w listopadzie ukaże się kolejny utwór od formacji Elegancko pt. „Sąsiadka”.