Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Covery Ważne

Bez tej produkcji nie odbędzie się żadne dobre wesele! BIGKarol od teraz na każdym Polskim weselu!

Bez tej produkcji nie odbędzie się żadne dobre wesele! BIGKarol od teraz na każdym Polskim weselu!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Nie istnieje żadne udane wesele bez muzyki biesiadnej.
Jeżeli chociaż raz ktoś z Was był na prawdziwym Polskim weselu to doskonale wie że muzyka biesiadna ma ogromne znaczenie dla wielu gości oraz pary młodej.
Biesiada odbywa się zazwyczaj tradycyjnie kiedy orkiestra wędruje przy stołach bawiąc przy tym wylansowanymi szlagierami muzyki biesiadnej wszystkich gości.

Dziś chcemy przedstawić Wam specjalny mix przebojów biesiadnych który wykonał wokalista ukrywający się pod pseudonimem BIGKarol.

Karol (BIG) Szklarczyk urodzony 9 listopada 1998rw województwie Świętokrzyskim około 30 km od Kielc od roku 2000 mieszka w okolicach Warszawy.

Na łamach naszego portalu dla wszystkich fanów Karola oraz fanów muzyki biesiadnej udostępniamy mix utworów: „Ja do Lasu nie pojadę”, „Hej sokoły (Ukraina)”, „Rezerwa (Godzina piąta minut trzydzieści)”.

Co ciekawe autorem aranżacji jest jeden z sympatyków naszego portalu Hubert Dzikołowski (Dziku), który od kilku dobrych miesięcy dominuję branżę disco polo nie tylko swoimi utworami lecz i również aranżacjami, które pojawiają się w wielu innych zespołach.