Bartek Mrozek uczestnikiem wielkiej dramy! Czy wyjdzie cało z opresji?!

Bartek Mrozek to 18-letni wokalista, który w branży disco zadebiutował utworem „Gdzie Twoje maniery?„. Utwór bardzo dobrze przyjął się wśród słuchaczy. Kolejną produkcją jaką mieliśmy okazję usłyszeć była piosenka „Bądź tą jedyną„, w której chłopak szczerze wyznaje miłość ukochanej kobiecie.

W połowie sierpnia b.r. Bartek na swoim kanale YouTube opublikował trzeci z kolei utwór (pierwszy do którego powstał klip) pt. „Lekko wcięta„. Tym razem postawił na mocno klubowy klimat co podkreśliło kwintesencję gatunku oraz propozycji.

Jak dowiedział się nasz portal Bartek, mimo panującej epidemii koronawirusa, nie zwalnia tempa pracy. Obecnie wokalista pracuje nad nowym utworem pt. „Drama„. Jak każdy artysta z branży disco chce pozytywnie zaskoczyć fanów, tak samo Bartek – postanowił nam nie zdradzać szczegółów nadchodzącej produkcji.

Bartek jedyną informacją, jaką nam przekazał to fragment tekstu. Najnowsza produkcja będzie zawierała taki tekst: „Ej mała nie rób dramy, dzisiaj nie pogadamy„.

Czy główni bohaterowie utworu faktycznie się nie dogadają, czy może jednak znajdą nić porozumienia i wyjaśnią sobie wszystko bez tak zwanych dram czy jak kto woli spin?

Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas premiery utworu, która nastąpi niebawem, lecz nie znana jest na obecną chwilę dokładna data.

Drama kojarzy nam się z wieloma sytuacjami na imprezach, np. sylwestrowych. A może właśnie na sylwestrową noc Bartek zaplanował premierę swojego utworu? To tylko gdybania. Odpowiedź na pewno poznamy wkrótce. Tymczasem przypomijmy sobie jak bawiła się w klubie Explosion „Lekko wcięta„.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację