Formacja Nokaut, która w sezon 2020 weszła z takimi produkcjami jak: „Antidotum” oraz „Tajna siła” znany jest w całej Polsce. Każde utwory zespołu znajdują pośród słuchaczy pozytywny odbiór a sama grupa gromadzi na swoich koncertach niezliczoną ilość fanów. Ostatni, wydany w okresie kwarantanny utwór pt. „Tajna siła” wraz z wideoklipem nagranym w 100 procentach samodzielnie, zyskał upodobanie w oczach słuchaczy, a wśród opinii można znaleźć takie, które namawiają, by zespół sam zaczął tworzyć teledyski.

Na fanpage’u zespołu pojawiły się zdjęcia z planu do najnowszej produkcji pt. „Więcej Ciebie„. Fotorelacja sugeruje, że nie zabraknie adrenaliny – pojawią się bowiem szybkie, sportowe, japońskie auta rodem z filmu „Szybcy i wściekliTokio Drift„.

Jak się dowiedzieliśmy, role w teledysku zostały powierzone Azjatom z krwi i kości. W rolach głównych zobaczymy m.in pochodzącą z Kazachstanu modelkę Altynayę wcielającą się w kelnerkę oraz groźnego Azjatę jako szefa kuchni. Na potrzeby klipu jedna z warszawskich restauracji została zaaranżowana na japoński styl. Będzie również mroczny, brudny klimat japońskiego metra rodem prosto z Tokio.

Jak mówi lider zespołu Przemek: „W najnowszym videoklipie fani zobaczą nasz zespół w zupełnie innej odsłonie, niż tej do której ich przyzwyczailiśmy. Na potrzeby teledysku wszystkie miejsca zbudowaliśmy od podstaw. Kosztowało nas to ogromną ilość pracy. Jesteśmy przekonani, że słuchacze będą pozytywnie zaskoczeni.

Reżyserią videoklipu do najnowszej produkcji zajął się Marcin Załęski z firmy Allinteractive Films. Ogromne wsparcie przy produkcji teledysku dała ekipie firma MediTravel, dzięki której lider grupy Nokaut otrzymał nowe włosy. W marcu Przemek poddał się zabiegowi przeszczepu włosów.

Premiera utworu pt. „Więcej Ciebie” odbędzie się na YouTube oraz w telewizji Polo TV już 16 lipca. Czekacie?

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam zdjęcia z planu.