Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Artysta disco polo został ojcem! Szczęśliwą nowiną podzielił się w mediach. Zdjęcie maluszka jest urocze.

Artysta disco polo został ojcem! Szczęśliwą nowiną podzielił się w mediach. Zdjęcie maluszka jest urocze.

Arkadiusz ArQ Weran wraz ze swoją ukochaną Joanną Gontarczyk zostali szczęśliwymi rodzicami.
Artysta wraz ze swoją partnerką nie mogli się doczekać szczęśliwego rozwiązania, z każdym to zbliżającym się dniem odliczali wspólnie dni do końca terminu.
Dotychczas wszyscy byliśmy świadkami pełnej uroku sesji zdjęciowej szczęśliwych rodziców, oraz pięknego ciążowego brzuszka ukochanej Arkadiusza.

Długo oczekiwane maleństwo przyszło na świat!
Lier zespołu ArQ wspaniałą informacją podzielił się ze swoimi fanami za pomocą profilu na social media jakim jest Facebook.
Maleństwo od samego umieszczenia uroczej fotografii otrzymało mnóstwo komentarzy oraz rodzice szczerych gratulacji od internautów.
W tym szczęśliwym momencie dla świeżo upieczonych rodziców nie mogło również zabraknąć podziękowań od świeżo upieczonego tatusia dla swojej ukochanej słowami, które chwytają za serce:
Dziękuję kochanie za te szczęście. Ta miłość nie zna granic„.


Umieszczona fotografia córeczki, w ramionach wokalisty jest pełna uroku.

źródło: materiał prasowy

Nasza redakcja bardzo ściśle współpracuje z zespołem ArQ przy czym nie mogła umknąć nam tak fantastyczna nowina!

W imieniu całej redakcji portalu MediaDisco.pl – świeżo upieczonym rodzicom życzymy aby każda łza była łzą szczęścia, a uśmiech zjednywał wszystkie serca wokół.
Dla pięknej córeczki życzymy dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, cierpliwości oraz wyrozumiałości dla rodziców oraz mnóstwa miłości!