Artysta disco polo z nowym doświadczeniem! W mediach zawrzało!

Fair Play, zespół, którego założyciel i wokalista pochodzi z Radomia ma na swoim koncie wiele przebojów, które cieszą się zainteresowaniem wśród publiki. Zespół nie próżnuje prezentując w bardzo krótkich odstępach czasowych nowości muzyczne. Każdy nowo wydany utwór zyskuje coraz szersze grono słuchaczy.

Lider disco polo grupy, Mateusz, to również remixer, spod którego ręki wyszły remixy takich przebojów jak: „Zero Calorie Cookie” (Marie), „2:00” (Sanah), „Fiołkowe pole” (Sobel) i wiele innych.
Ostatnio jednak, życie Mateusza diametralnie się zmieniło.

Artysta wstawił na swoje socialmedia zdjęcie pracy magisterskiej, a co za tym idzie ukończył studia prawnicze.
Jak udało dowiedzieć się naszemu portalowi, praca magisterska Mateusza dotyczyła praw autorskich twórców utworu muzycznego.

Utalentowany muzyk z pewnością dzięki obronie pracy magisterskiej będzie mógł jeszcze bardziej pogłębiać swoją wiedzę a także zostać nauczycielem w swoim zawodzie. Jak zdradził naszej Redakcji, znajomość praw autorskich wśród muzyków jest bardzo niska i nie wszyscy znają zasady.

  • Jak tylko rozpocząłem przygodę z muzyką, zacząłem interesować się prawami autorskimi. Mylone są pojęcia praw autorskich, osobistych i majątkowych. Uznałem, że w ten sposób mogę pomóc wielu osobom a i zabezpieczyć swoje prawa” – powiedział nam w wywiadzie Mateusz.

W imieniu całej Redakcji gratulujemy Mateuszowi i życzymy wielu sukcesów w wykonywanym zawodzie.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację