Artysta disco polo powraca z wielką gracją! Rajmund w nowości, na którą czekało wielu fanów! Premiera „Owocowe usta” to nowy muzyczny hit.

W połowie czerwca na łamach naszego portalu pisaliśmy o zapowiedzi najnowszej piosenki od artysty, który po trzech latach nieobecności w branży muzycznej powraca z nowością. Na ten moment czekało wielu fanów.

Rajmund, po odejściu z grupy New Age rozpoczął karierę solową, która w zastraszającym tempie się rozrosła. Od publikacji ostatniego utworu pt. „Otrzyj łzy” – niezwykle pięknej a zarazem melancholijnej produkcji, która bardzo dobrze przyjęła się wśród fanów minęło trzy lata. Przez ten czas Rajmund zbierał siły, by zaprezentować światu kolejną nowość.

W piątkowe popołudnie na kanale wytwórni Polskie Disco ukazał się nowy wideoklip od Rajmunda i ekipy. Najnowszy utwór, którym Rajmund powrócił nosi tytuł „Owocowe usta”. Jest to opowieść o kobiecie, której usta mają smak owoców. Zakochany bez pamięci w niej chłopak, każdego dnia pragnie ich coraz mocniej. Dziewczyna ma tak soczyste, owocowe usta, że ciężko o nich zapomnieć.

„Owocowe usta” to utwór taneczny i przyjemny. Ciekawa aranżacja okraszona prostym, wpadającym w ucho tekstem i klimat lat .90 sprawia, że całość ogląda się wybornie.

Podsumowując: Najnowsza premiera od Rajmunda to dzieło, obok którego nie da się przejść obojętnie. Z pewnością trzy letnia przerwa sprawiła, że artysta jeszcze bardziej skumulował w sobie siły i powrócił z gracją w wielkim stylu. W produkcji „Owocowe usta” drzemie bowiem ogromna dawka ciepłej, pozytywnej energii, którą Rajmund zaraża od pierwszych brzmień. Choć od premiery minęło zaledwie kilka godzin, wśród komentarzy można znaleźć same pozytywne opinie.

Fani są oczarowani propozycją pod względem zarówno wokalnym, jak i fabularnym. Warto dodać, że klip do utworu stworzyło zgodne małżeństwo, Mirage & Yoko, a scenariusz do niego został napisany przez samego wokalistę. Tekst idealnie współgra z widocznym na ekranie obrazem.

„Owocowe usta” to nowość z pazurem mająca wielkie predyspozycje, by stać nowym hitem. I bez wątpienia nim będzie.

Jest klimatycznie, wakacyjnie, przyjemnie i przede wszystkim owocowo.

Posłuchajcie tej wybornej produkcji!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację