GłównaO Gwiazdach

Angelika Żmijewska z zespołu Top Girls zaprasza na Tik-Tok Challange!

TikTok wcześniej działający jako Musicaly.ly to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych aplikacji mobilnych ciesząca się ogromną popularnością. Muzycznych polskich twórców obserwuje blisko ponad milion użytkowników, którzy poszukują najlepszego muzycznego fragmentu danej piosenki.

Polska należy do jednego z państw na którym aplikacja zrobiła wielkie wrażenie a w zestawieniu obejmującym wzrost liczby użytkowników zajmujemy blisko 14 miejsce.
Na medialnym portalu nie tylko mamy okazję podziwiać muzyczne talenty nie tylko z polskiej sceny, ale również uwielbiane gwiazdy muzyki disco polo.
Uwielbiana przez ogromną ilość fanów Angelika Żmijewska z zespołu Top Girls postanowiła zorganizować mały muzyczny challenge, do utworu pt. „Jakbyś mnie zechciał”.

Pod umieszczonym nagraniem pojawiło się mnóstwo prób prostej muzycznej choreografii w której wzięli udział użytkownicy TikTok’a która ma umilić każdemu samopoczucie.
Użytkownicy z wielką przyjemnością przesyłają do wokalistki swoje taneczne próby.

Jak im wyszło?
Koniecznie musicie zobaczyć to sami odwiedzając Angelike na samym TikToku.

@angelika.zmijewska

Top Girls Challenge?? ta krótka chorełka należy do Was, działajcie, tańczcie ? ##topgirlschallenge##topgirls##challenge##dance##choreography

♬ dźwięk oryginalny – angelika.zmijewska

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację