DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Hype Me, jest aplikacją, w której fani mogą zamówić specjalne, niezależnie od uroczystości, życzenia nagrane przez swoich ulubionych idoli począwszy od YouTuberów, poprzez gwiazdy disco polo, aktorów a skończywszy na TikTorekach.

Do jej społeczności dołączyła niezwykle piękna i utalentowana wokalnie Angelika Żmijewska, której nie trzeba nikomu przedstawiać.

Okazuje się, że Angelika to nie pierwsza gwiazda z branży disco, która umożliwiła sprawić radość sobie lub bliskim. Jakiś czas temu z aplikacji zaczął korzystać Piotek Kołaczyński, czyli MiłyPan.

Twoim marzeniem od zawsze było dostać życzenia od znanej osobistości? Teraz masz niezwykłą okazję. Wystarczy, że zaopatrzysz się w aplikację dostępną w GooglePlay i o każdej porze dnia oraz nocy możesz zamówić specjalne życzenia.

Angelika, z zespołu Top Girls, właśnie powiadomiła, że od 24 sierpnia jest gotowa by realizować wszelkie piękne życzenia.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhypemeapp%2Fvideos%2F311819083410447%2F&show_text=0&width=267