GłównaZapowiedzi

After Party w kontynuacji wielkiego przeboju!? To będzie dobre rozpoczęcie II kwartału!

Zespół After Party swoją muzyką zaraża fanów już blisko dziesięć lat. Na swoim koncie ma wiele świetnych i tanecznych muzycznych propozycji, obok których ciężko jest przejść niepostrzeżenie.

W listopadzie 2020 roku grupa wydała szalony utwór „Na razie się bajerujemy„, który w rekordowym tempie przekroczył milion wyświetleń powodując, że fani zakochali się w nim, gdy tylko padły pierwsze akordy.

Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych zespół podzielił się informacją o trwających pracach nad nowym klipem, zaś 19 marca w godzinach popołudniowych została ogłoszona oficjalna premiera nowego teledysku.

Nowy utwór, którym After Party z pewnością nas zaskoczy nosi tytuł „Dajmy sobie szansę jeszcze raz„. Tytuł produkcji nasuwa myśli, że tytułowe 'bajerowanie' z poprzedniego utworu nie do końca się udało, a bohater stara się naprawić popełnione błędy i poprosić o jeszcze jedną szansę. W domysłach można odbierać, iż „Dajmy sobie szansę…” to kontynuacja propozycji z początku listopada. Czy tak jest? Tego dowiemy się już w Wielki Piątek, 2 kwietnia.

Grupa After Party słynie z ciekawych i niezwykle uwielbianych propozycji a więc możemy być pewni, że czeka nas produkcja, która zostanie w pamięci na bardzo długo.

Tymczasem w oczekiwaniu na premierę najnowszego hitu zapraszamy do odsłuchu jeszcze świeżutkiej propozycji.

After Party – Dajmy sobie szansę jeszcze razPREMIERA: 2 KWIETNIA.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację