Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

AdaŚko w sidłach miłości! Wiemy, kim jest tajemnicza dziewczyna, która skradła jego serce!

AdaŚko w sidłach miłości! Wiemy, kim jest tajemnicza dziewczyna, która skradła jego serce!

AdaŚko to pseudonim utalentowanego, młodego artysty pochodzącego z Parczewa (woj. lubelskie). Wydany pierwszego sierpnia debiutancki numer pt. „Bawimy się” spowodował, że artysta szybko zrzeszył sobie grono fanów, a pojawienie się kolejnego utworu było tylko kwestią czasu. Zaledwie, po dwóch miesiącach, Adam przedstawił swoją kolejną propozycję. Tym razem uderzył w klimaty słowiańskie.

17 października na kanale wokalisty pojawiła się taneczna i sympatyczna nowość pt. „Słowiańska uroda„. Jeszcze w dniu premiery utwór zdobył blisko dwa tysiące wyświetleń, a ich liczba z dnia na dzień rozrastała się w zastraszającym tempie.

Fani pokochali propozycję od pierwszych chwil. Dla wszystkich, którzy oczekują kolejnej piosenki od Adama, mamy dobre wieści.

Jak udało nam się dowiedzieć, Adaśko właśnie zakończył pracę nad nowym, tanecznym singlem pt. „To ta dziewczyna„.

„To ta dziewczyna” to historia chłopaka, który zakochał się w przepięknej dziewczynie o soczyście czerwonych ustach. Kiedy przebywa w zasięgu jego wzroku, nie marzy o niczym innym jak bycie z nią. Bohater jest w stu procentach pewny, że to właśnie ta dziewczyna będzie już po wsze czasy jedyną miłością.

Produkcja wideoklipu została zaplanowana na marzec 2021 roku. Za jego powstanie odpowiadać będzie studio Short Film Teledyski.

Jak wspomnieliśmy wyżej, nowa propozycja będzie bardzo taneczna. Singiel z pewnością pokochają wszyscy fani. „To ta dziewczyna” to kolejny numer, którym AdaŚko udowadnia, że ma w sobie ogromny potencjał i nie boi się go wykorzystać.

My nie możemy doczekać się pierwszych informacji z planu teledysku oraz oficjalnej premiery.

W oczekiwaniu na nadchodzącą nowość prezentujemy poprzednie single.