Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Covery Ważne

AdaŚko ujawnia swoją życiową miłość! Sprawdź, kim jest wybranka młodego artysty?!

AdaŚko ujawnia swoją życiową miłość! Sprawdź, kim jest wybranka młodego artysty?!

Branża disco polo jest pełna niespodzianek. Podobnie jak w świecie biznesu i celebrytów nie brakuje w niej miłosnych uniesień: romansów, rozwodów i ślubów.

Pochodzący z Parczewa 27-letni AdaŚko, twórca utworów „To ta dziewczyna”, „Słowiańska uroda” oraz „Bawimy się” za każdym prezentując nowość udowodnia, że szlifowany jak diament talent jest darem niebios, dzięki któremu pokazuje klasę.

Wraz z początkiem roku artysta wydał swoją wersję znanego utworu „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Cover bardzo ciepło przyjął się wśród publiki. Słuchacze docenili przede wszystkim wokal młodego artysty, zaś fanki zakochały się w głosie mężczyzny.

Systematycznie, co dwa tygodnie na kanale Ada$ko pojawiają się covery znanych przebojów niezależnie od gatunku muzycznego, wśród nich znalazła się piosenka pt. „Byłaś Mona Lisą”, za którą w oryginalne odpowiedzialny jest radomski zespół Fair Play.

Cover – podobnie jak oryginał – bardzo ciepło przyjął się wśród publiki. Do nowej wersji utworu aranżację opracował Sebastian Motif (Short Film Teledyski). Wykonana przez Adama piosenka nabrała zupełnie nowego brzmienia. Słuchając jego wykonu ma się na plecach ciarki, które nie tak szybko odpuszczą.

W komentarzach nie brakuje ciepłych, pozytywnych słów. AdaŚko nadał temu utworowi nowe życie, mimo iż od premiery oryginału minęło zaledwie kilka miesięcy.

AdaŚkowa wersja „Mony Lisy” to produkcja – podobnie jak oryginał – zostanie na długo w pamięci. Fani doceniają nieziemski głos oraz styl w jakim cover został wykonany.

Podsumowując: Oryginalna wersja utworu zmusza do refleksji i melancholijna. AdaŚko tworząc cover zachował wszystkie emocje pochodzące z tekstu piosenki. Produkcja w wykonaniu parczewianina zachwyca i chwyta tak samo za serce jak jego oryginalne wykonanie. Chylimy czoła, bo ten wykon powala z nóg.

Już 6 marca 27-letni wokalista kręci klip do najnowszej, autorskiej piosenki a tymczasem zapraszamy do wysłuchania coveru.