AdaŚko, a właściwie Adam Kalisz pochodzi z Parczewa (woj. lubelskie). 26-letni artysta zadebiutował na scenie disco rytmicznym, niezwykle skocznym, porywającym do tańca utworem „Bawmy się„, który po dziś dzień zbiera sobie pozytywne opinie i cieszy się zainteresowaniem.

Jak udało nam się dowiedzieć, młody artysta obecnie ukończył pracę nad utworem pod tytułem „Słowiańska uroda”.

Artysta udzielił nam jednak rąbka tajemnicy o czym będzie opowiadała nowa produkcja.

Najnowsza propozycja od tego młodego artysty będzie romantyczną historią. Piosenka opowiada historię chłopaka, który bez pamięci zakochuje się w dziewczynie o słowiańskiej urodzie. Jest w stu procentach pewny, że to miłość jego życia.

Wokalista jednak nie chciał zdradzać szczegółów, ponieważ chce by ten utwór był niespodzianką dla fanów. Premiera utworu jest jeszcze nie znana. W rolach głównych wystąpią Paula Palenka, Sebastian Kowalczyk oraz lider grupy Streit, Dawid Kowalski.

W oczekiwaniu na premierę AdaŚko postanowił zaprezentować swoim fanom niezwykle przepiękny utwór pt. „Największe serce” z repertuaru zespołu Milano.

Jak udało nam się dowiedzieć, artysta dedykuje ten cover swojej mamie, w dniu jej urodzin. Przepiękny wykon utworu sprawia, że aż łza się w oku kręci. Można śmiało powiedzieć, że Mirek z Milano ma godnego następcę.

W imieniu całej Redakcji przesyłamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, zadowolenia z życia, spełnienia marzeń a przede wszystkim stu lat.

Na łamach portalu prezentujemy Wam ten przepiękny cover.