DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Achrem, na którego czele stoi Piotr Świder zadebiutował na rynku disco polo w kwietniu b.r. wydając imprezowy utwór „Candy”.

Mimo, że piosenka została wydana tylko w wersji audio to i tak zyskała grono odbiorców. Idąc za ciosem, zespół postanowił zaprezentować na wakacyjne chillouty swoją kolejną produkcję, do której został zrealizowany videoklip.

Kardashian” to rytmiczny, taneczny, energiczny, klubowy kawałek stworzony z myślą o tych, którzy lubią dobrze się bawić zwłaszcza, gdy ich oczom ukazuje się kobieca piękność niczym celebrytka Kardashian. My również na swojej drodze spotykamy dziewczyny, które w naszym życiu odgrywają rolę Kardashian.

Singiel opowiada o chłopaku, który podczas imprezy w nocnym klubie poznaje tytułową piękność. Od tej pory ma tylko jedno marzenie – by nowa koleżanka została jego dziewczyną. Wkrótce marzenie się spełnia.

Najnowszy singiel od chłopaków to bardzo pozytywny, rwący do tańca kawałek. Teledysk praktycznie w całości został zrealizowany w zabytkowym budynku.

Oprócz wpadającego w ucho tekstu, piosenka posiada zgrabnie napisaną linię melodyczną oraz ciekawą aranżację. Od premiery minęło blisko dwa tygodnie. Liczba wyświetleń rośnie z dnia na dzień, a recenzje na temat utwory są pozytywne. Niektórym, spostrzegawczym fanom piosenka kojarzy się z popularną „ToksynąKwestii 07.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam ten jakże skoczny, taneczny kawałek. Ekipa stworzyła bardzo sympatyczny utwór, obok którego nie można przejść obojętnie. „Kardashian” z pewnością trafi na naszą listę ulubionych utworów.

A Wy jak oceniacie najnowszy utwór od zespołu Achrem? Czy zespół ma szansę podbić sceny i parkiety disco?