Od ostatniego utworu pt. „Na TikToku” minął zaledwie miesiąc z hakiem a grupa Caprii już prezentuje swój nowy singiel promujący debiutancki album.

Najnowsza propozycja nazywa się „Wesele”. Ta jakże muzycznie taneczna nowość to istne weselne szaleństwo. W utworze gra praktycznie wszystko: od świetnie dobranego aranżu, poprzez zabawny tekst a skończywszy na morale, którym jest dobra zabawa.

Jak wiadomo, pandemia spowodowana koronawirusem uniemożliwia nieco uroczystości weselne, ale zespół Caprii swoim przebojem zaprasza na wesele w domu. Wyrażenie „weselić się” oznacza „radować się” i ten utwór doskonale się w nie wpisuje. Zabawny, lecz poniekąd z życia wzięty tekst pobudza szare komórki i uruchamia wyobraźnię, która pokazuje nam weselną salę i gości tłum.

„Wesele” to utwór, który z pewnością powinien znaleźć się na playliście (nie tylko tej weselnej) obok takich produkcji jak: „Mama ostrzegała” czy „Ona by tak chciała„. W produkcji zespołu Caprii drzemie ogromny potencjał. Grupa po raz kolejny udowodniła, że dopiero się rozkręca a fanów czeka jeszcze nie jeden efekt ‚wow’.

Podsumowując: Propozycja promująca debiutancki album formacji trwa blisko 5 minut, ale zdecydowanie warto poświęcić ten czas na jej posłuchanie. Nogi przy tym przeboju aż same rwą się do tańca, niezależnie od godziny: czy jest to dziewiąta rano czy późna noc.

Kapela Caprii stworzyła hit, który – mamy nadzieję – stanie się nowym hymnem wesel. Warto dodać, że za produkcję utworu odpowiada Levelon (zespół Menelaos). Rozpoczęcie współpracy z Wojtkiem było strzałem w dziesiątkę. Ponownie otrzymaliśmy produkcję, przy której jednorazowy ‚replay’ nie wystarczy.

W imieniu redakcji gratulujemy tak wysokooktanowego hitu i życzymy jak najwięcej sukcesów oraz czekamy na kolejne, tak szalone oraz gorące produkcje!

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę jakżwe wyborową nowość!