Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły Ważne

29 finał WOŚP gra razem z disco polo! Wielkie wydarzenie już 31-go stycznia!

29 finał WOŚP gra razem z disco polo! Wielkie wydarzenie już 31-go stycznia!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) – fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”.

Najbardziej znaną formą działalności fundacji jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazwana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podstawowym elementem Finału jest granie „wielkiej orkiestry”, czyli odbywające się w całej Polsce (a także poza granicami) koncerty muzyczne, z których dochód przeznaczany jest na cele Fundacji, oraz inne wydarzenia organizowane w ramach finału, jak np. różne imprezy kulturalne i sportowe.

W czasie Finału organizowanych jest również wiele innych form zbiórki funduszy, z których najważniejsza jest publiczna kwesta na ulicach miast (a także wsi) prowadzona przez licznych wolontariuszy.
Zebrane pieniądze są przeznaczane na z góry ustalone cele związane z ochroną zdrowia, szczególnie zdrowia dzieci.

W bieżącym roku finał będzie nieco inny niż w latach ubiegłych.
Będzie wiele ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, lecz organizatorzy sztabów w całej Polsce są na to przygotowani i z całego serca będą grać 29-ty raz razem WOŚP.

Wyjątkowy finał odbędzie się w Kłodawie w województwie wielkopolskim.
Podczas finały zorganizowane będą koncerty zespołów z branży disco polo a to wszystko będzie można obejrzeć online również bezpośrednio z naszego portalu!

29-ty finał WOŚP w Kłodawie finałem online. Ze względów bezpieczeństwa artystów oraz gości, organizatorzy zdecydowali się na organizację finału online poprzez transmisję video, która dostępna będzie w dniu finału na kanale YouTube Gminnego Ośrodek Kultury w Kłodawie oraz na łamach naszego portalu na stronie: https://mediadisco.pl/wosp.

Artyści, którzy wystąpią to:
14.00 – 14.45. RYTM
14.55 – 15.40. 2 NIGHT
15.50 – 16.35. RELAX
16.45 – 17.30. LIMITH
17.40 – 18.25. MAKS BAND
18.35 – 19.20. D-4
19.30 – 20.15. BAND HADŻI
20.25 – 21.10. GOLDEN EYE
21.20 – 22.05. RIZER

Występy zespołów to nie jedyna forma atrakcji jakie przygotował Kłodawski sztab WOŚP. Będzie dużo więcej ciekawych form rozrywki, które z pewnością zaciekawia wszystkich widzów transmisji.
Już teraz gorąco zapraszamy!

wiep